Bardzo Młoda Kultura

Razem tworzymy kreatywny świat​

Koordynator: Monika Buczek/Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie

Partner: Monika Szwed/ Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie

Opiekun: Rafał Kureczka

Czas realizacji: 06.07 – 15.10.2020

Miejsce realizacji: Lubaczów 

Głównym celem planowanego zadania jest rozwijanie zainteresowań oraz kreatywności wychowanków Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie -osób niepełnosprawnych intelektualnie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz młodzieży wykluczonej społecznie z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Cel zostanie zrealizowany poprzez organizację cyklu zajęć plastycznych i rękodzieła artystycznego. W planach projektu ujęto organizację warsztatu w plenerze pt. „Krajobraz letni”, warsztatów:  decupage, ceramiki artystycznej i stroju z recyklingu. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej,  której efektem będzie wystawa na lubaczowskim Rynku.

EKO stroje gotowe!

Za nami ostatni warsztat w ramach projektu „Razem tworzymy kreatywny świat”. Tym razem dzieci tworzyły piękne stroje z recyklingu, na uczestników czekało wiele różnorodnych materiałów, wystarczyło wybrać odpowiednie rzeczy i… postawić na kreatywność.

Czytaj dalej »

Strój z recyklingu

Jak zrobić strój ekologiczny dla dziecka? Czego można użyć, aby stworzyć eko przebranie? Tego właśnie dowiedzą się uczestnicy kolejnego już z serii warsztatu „Strój z recyklingu” w ramach projektu „Razem tworzymy kreatywny świat”.

Czytaj dalej »

Do serca przytul pluszaka!

W ramach projektu „Razem tworzymy kreatywny świat” w pięknym plenerze Zespołu Zamkowo-Parkowego Muzeum Kresów w Lubaczowie odbyły się warsztaty szycia zabawek z materiału.

Czytaj dalej »
Skip to content