„Razem tworzymy kreatywny świat” – wystawa na Rynku w Lubaczowie

Kolejnym etapem naszego projektu w „Razem tworzymy kreatywny świat” w ramach programu Bardzo Młoda Kultura była wystawa na lubaczowskim Rynku. Wystawa składa się z ponad 20 plansz, na których przedstawione są działania naszych uczestników ze wszystkich warsztatów, jakie odbyły się w ramach projektu. Kolorowa wystawa cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem, dała możliwość pokazania społeczności lokalnej talentów, kreatywności, wyrażenia emocji naszych uczestników poprzez prezentację swoich umiejętności artystycznych. Dzięki wystawie mieszkańcy mogli przekonać się, że niepełnosprawność oraz niedostosowanie społeczne nie jest przeszkodą w realizacji marzeń oraz byciem współuczestnikiem życia kulturalnego oraz społecznego.