Przed nami warsztat szycia zabawek

Świat na nowo zachwycił się rękodziełem. Znudziły się już wszystkim tandetne ozdoby z plastiku, które masowo można kupić w sklepie „za rogiem”. Pojawia się coraz więcej twórczych pomysłów, które realizują osoby „z pasją”. Również my w ramach projektu „Razem tworzymy kreatywny świat” razem z podopiecznym z Zespołu Placówek
w Lubaczowie i Domu Dziecka z Nowej Grobli spróbujemy naszych sił tworząc cudne zabawki.

W najbliższy czwartek 10 września, spotkamy się w Muzeum Kresów w Lubaczowie w godz. 13.30-17.00 gdzie Pani Katarzyna Piwoda członek Stowarzyszenia Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej poprowadzi warsztaty szycia pluszaków.

Tym razem nasi uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić, co uda im się „wyczarować” za pomocą nici, igieł i bajecznie kolorowych materiałów!

Przy okazji nasi uczestnicy będą zwiedzać Muzeum Kresów, poznając tradycje regionu i kulturę ludową.