„Razem tworzymy kreatywny świat” – podsumowanie projektu

Niestety to już koniec naszej przygody z projektem „Razem tworzymy kreatywny świat”. Naszą pracę rozpoczęliśmy w lutym biorąc udział w warsztatach, potem pisząc wniosek, a następnie go realizując. Aż trudno uwierzyć, że te kilka miesięcy upłynęło tak szybko.

Dzisiejszemu pożegnaniu towarzyszyły wspomnienia z warsztatów, emocje podczas występów i pokazu mody oraz uśmiechy naszych małych artystów z otrzymanych podarunków.
Po czterech miesiącach wspólnej pracy i zabawy z naszymi uczestnikami żegnamy się z Bardzo Młodą Kulturą, ale mamy nadzieję ze kolejne lata zaowocują równie ciekawymi pomysłami i realizacją projektów.

Mamy nadzieję, że choć w nieznacznym stopniu przyczyniliśmy się do rozwijana talentów, pasji, nieznanych dotąd naszym uczestnikom umiejętności, a tym samym do spełniania marzeń i osiągnięcia celów naszych młodych artystów.

Było to dla nas bardzo cenne doświadczenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali, pomagali służyli radą i że dzisiaj byli z nami.