Wszystko co dobre szybko się kończy

Również nasz projekt „String Art. – łączy pokolenia” dobiega końca. Podczas poniedziałkowego spotkania uczestnicy przygotowali piękne zaproszenia dla swoich rodziców, aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy dzień zaplanowany na 12 października.

Towarzyszyły temu zarówno wspomnienia jak i burza mózgów, aby dobrze zaplanować Finał. Wszystko już prawie dopięte na ostatni guzik, dlatego czas wykorzystaliśmy także na zabawę, aby trochę rozładować emocje związane z zakończeniem projektu.

Dzięki uprzejmości Pana Patryka Nazimka, Animatora Zabaw uczestnicy mogli poszaleć na parkiecie poznając nowe, fantastyczne zabawy ruchowe. Pozytywna dawka energii sprawiła, że uśmiech nie znikał i jesteśmy przekonani, że Bardzo Młoda Kultura, będzie nam się kojarzyć właśnie z uśmiechem.

Koordynator projektu Sylwia Kozak