Zapraszamy na finał projektu „Przemyśl to z Marianem”

Serdecznie zapraszamy na finał projektu „Przemyśl to z Marianem”. Stowarzyszenie „Kreatywna Pozytywka” razem z uczniami szkół średnich stworzyła mural metodą mozaiki ceramicznej  z odwzorowanym  dziełem  przemyskiego malarza Mariana Strońskiego. Mural  zostanie uroczyście odsłonięty w piątek 18 października w podcieniach Muzeum Historii Miasta Przemyśla , Rynek 9.
O godz. 10:00 rozpoczyna się gra miejska pt. „Przemyśl to… z Marianem”do której zapraszamy wszystkich uczestników projektu i nie tylko. Zakończenie gry około 13:00, dla uczestników przewidziane są nagrody.
O godz. 13:00 FINAŁ – uroczyste odsłonięcie muralu
– koncert Kacper Bator
– uroczyste otwarcie wystawy kafli ceramicznych stworzonych przez młodzież biorącą udział w warsztatach, inspiracją do ozdobienia kafli była wystawa dzieł Mariana Strońskiego.
Poczęstunek dla uczestników  finału przygotowała Restauracja BOSKO.
Projekt „Przemyśl to z Marianem” został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura – podkarpackie 2019-2021. Jego koordynatorem była Katarzyna Grabka ze Stowarzyszenia 'Kreatywna Pozytywka”.