W Wyszatycach rozpoczęto zajęcia z animacji teatralnej

20 sierpnia w Wyszatycach odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Animacja w teatrze”, podczas których dzieci wykonały elementy dekoracji do przedstawienia i dwie kukiełki. Koordynatorem projektu jest pani Joanna Kostkiewicz.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry