Słyszę-czuję-maluję – rozpoczynamy nabór

Do 5 września trwa nabór do projektu „Słyszę-czuję-maluję” , zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Przed nami dużo ciekawych zajęć, odwiedzimy także kilka niezwykłych miejsc. Szczegóły na plakacie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry