Kolejne warsztaty malowania na szkle

Za nami kolejne warsztaty malowania na szkle zorganizowane w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2023, inicjatywa pn. „Z historią i tradycją w świecie kolorowych szkieł”.

Tym razem spotkaliśmy się w OSP w Komańczy. Po wykonaniu projektu zabraliśmy się za malowanie. Pracując specjalnymi farbami do szkła wyczarowaliśmy niezwykłe ciekawe prace.

Warto wspomnieć, że coraz więcej osób docenia unikatowość, jaką niesie ze sobą własnoręcznie wykonane dzieło. Jest to forma rozrywki, która pobudza kreatywność i zapewnia wiele radości.

I tak również było tym razem! Uczestnicy poprzez dobrą zabawę mieli okazję rozwijać swoje zdolności manualne. Efekty można podziwiać poniżej.

Serdeczne podziękowania dla pani Olgi Rudlickiej za przeprowadzenie zajęć, a także uczestnikom za udział.