Bardzo Młoda Kultura

Zaczynamy!

20 kwietnia o godzinie 10:30 zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na pierwsze wydarzenie w ramach projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa w 2017 roku!

Podczas spotkania porozmawiamy o tym co za nami w 2016 r. i o tym co nas czeka w ramach PEK w 2017 r.

Odwiedzą nas zeszłoroczni beneficjenci konkursu grantowego, podzielą się swoimi refleksjami z udziału w projekcie – spotkaniach i warsztatach, zaprezentują również swoje działania z dziećmi i młodzieżą, które zrealizowali dzięki udziałowi w Projekcie w różnych częściach Podkarpacia (m.in. w Przemyślu, Rzeszowie, Stalowej Woli).

Dr Wojciech Broszkiewicz (UR) zaprezentuje rezultaty badań diagnostycznych dotyczących stanu edukacji kulturowej na Podkarpaciu. Szeroko zakrojone badania były intensywnie realizowane w ubiegłym roku w naszym województwie.

Wydawnictwa: podczas spotkania będziemy prezentować i wręczać dwie publikacje, jakie ukazały się w roku ubiegłym:
– „Edukacja kulturowa w województwie podkarpackim. Raport z badań diagnostycznych” – będąca podsumowaniem prac badawczych,
– „Podkarpacka Mapa Pomysłów” – katalog dobrych praktyk – zbiór najciekawszych inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych zrealizowanych dotychczas na Podkarpaciu.

Przekażemy również najważniejsze informacje na temat działań, jakie podejmiemy w tym roku w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej, a więc przede wszystkim spotkania, warsztaty i konkurs grantowy 🙂

Zapraszamy do udziału wszystkich nauczycieli, animatorów, instruktorów, przedstawicieli NGO, instytucji kultury oraz wszystkich z terenu województwa podkarpackiego, dla których tematyka edukacji kulturowej bliska jest codziennej pracy i sercu!

Spotkanie odbędzie się w Klubie „Piwnice” CK.

Wstęp bezpłatny.

Skip to content