Wszystko co dobre szybko się kończy…

Wszystko co dobre szybko się kończy – ostatnie warsztaty w ramach projektu Mielecki Teatr Radiowy.

Umiejętności aktorskie przydają się także w szkole czy w pracy. Warto więc świadomie wykorzystywać potencjał jaki mamy w sobie. Aktorka Natalia Koza podczas ostatnich warsztatów pokazała uczestnikom jak dbać o swój głos, a także jak nim pracować na co dzień, już po zakończeniu projektu.

Podczas spotkania 2 października był także czas na dogranie ostatnich dźwięków do słuchowiska „Wakacje w Mielcu”. To było bardzo owocne spotkanie. Mimo iż świadomość nieuchronnego końca projektu towarzyszyła wszystkim tego dnia, umiejętności nabyte w czasie trwania projektu na pewno pozostaną na dłużej i przydadzą się także w dorosłym życiu.

Czego nauczył uczestników projekt? Na pewno pewności siebie i umiejętności współpracy w grupie, a lęk przed wystąpieniami publicznymi już nie będzie ich paraliżował. Projekt pomógł także na nowo odkryć i polubić nasze rodzinne miasto.

Wszystkich którzy także chcieliby poznać miasto widziane oczami młodych zapraszamy na premierę słuchowiska „Wakacje w Mielcu” na kanale youtube Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu już 18 października (niedziela) 2020 roku.

koordynator projektu Justyna Pomykała-Berrached