Bardzo Młoda Kultura

Emocji co raz więcej…

Trwająca ponad trzy miesiące przygoda z Bardzo Młodą Kulturą powoli dobiega końca. Uczestnicy Projektu „String Art – łączy pokolenia” rozpoczęli ostatni cykl warsztatów „Haftuję i ilustruję”.

Pomysły na ilustracje do publikacji już rodzą się w głowie i na pewno będą ciekawym elementem uzupełniającym nasze końcowe dzieło.

Młode, twórcze i bardzo kreatywne pokolenie, nie marnuje nawet chwilki. Ostatnie poprawki zostały naniesione na obraz, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a uczestnicy mogą być z siebie bardzo dumni. Wykonanie wspólnej pracy, w 20 osobowej grupie różnych osobowości to niemalże wyzwanie!

Możliwość udziału w projekcie, na pewno pomogła dokładnie zrozumieć znaczenie pracy w grupie. To była bardzo dobra lekcja komunikacji.

Połączenie tradycji z nowoczesnością nie stanowiło dla uczestników żadnego problemu, od początku wiedzieli w którą stronę zmierzyć, aby efekt końcowy był spójny i zrozumiały dla wszystkich odbiorców.

Na obrazie znajdują się piękne ludowe, tradycyjne motywy oraz nowatorskie szaleństwo w postaci brokatów, dżetów, a całość komponuje się znakomicie.

Skip to content