Bardzo Młoda Kultura

Zapraszamy na kolejne warsztaty

Zapraszamy na kolejne w tym miesiącu warsztaty organizowane w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.

Tym razem 14 marca spotkamy się w Muzeum Kresów w Lubaczowie (ul. Sobieskiego 4). Wiedzą na temat finansowania projektów kulturalnych – okiem praktyka podzieli się Patryk Kuś – Prezes Zarządu lubartowskiej Fundacji My Evergeen. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu finansowania działalności społecznej z funduszy lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich na rzecz organizacji pozarządowych oraz samorządowych instytucji kultury.

Natomiast 15 marca w Jasielskim Domu Kultury (ul. Kołłątaja 1) warsztaty nt. „Pedagogika zabawy w socjoterapii” poprowadzi Ewa Noga – prezes Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Lublinie. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z podstawami założeń socjoterapii i pedagogiki zabawy  oraz  nabędą praktyczne umiejętności tworzenia scenariuszy zajęć grupowych z wykorzystaniem różnych zabaw.

Przewidywany czas zajęć od godz. 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad.

UWAGA❗️❗️❗️ ODWOŁUJEMY WARSZTATY


Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zawieszamy do 25 marca działania związane z realizacją projektu Bardzo Młoda Kultura w woj. podkarpackim.

Skip to content