Bardzo Młoda Kultura

Startujemy z warsztatmi

Za nami pierwsze długo wyczekiwane przez uczestników warsztaty realizowane w ramach Projektu „String Art – łączy pokolenia”. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych. Mimo, że spotkaliśmy się pierwszy raz uśmiech nie znikał, a to bardzo dobry znak.

W związku z tym, że różnokolorowe nici będą nam towarzyszyły przez cały czas trwania projektu, również do zabawy przydała nam się nitka, która pomogła nam w poznawaniu swoich zainteresowań oraz pasji. Praca plastyczna pt. „Eksperyment z nitką” pozwoliła nam uwolnić swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Główna bohaterka czyli nitka sprawiła, że nasze podobrazia zamieniły się w prawdziwe dzieła sztuki.  I już jesteśmy pewni, że się z nią zaprzyjaźnimy. 

Projekt String Art ma na celu połączenie tradycji z nowoczesnością, dlatego już podczas pierwszego spotkania rozmawialiśmy co kryje się pod tymi pojęciami i jak możemy je połączyć. Burza mózgów pozwoliła nam stworzyć pierwszy zarys naszego finałowego kolażu. Wspólnie spędzony czas wykorzystaliśmy na 100 % i już odliczamy dni do kolejnych warsztatów.

Sylwia Kozak

Skip to content