Bardzo Młoda Kultura

Rusza nabór wniosków!

 Szanowni Państwo,

po ponad dwumiesięcznej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa z radością  informujemy, że wznawiamy działalność w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Ogłaszamy nabór wniosków konkursowych na współorganizację inicjatyw z zakresu edukacji i animacji kulturowej. 

Będzie można otrzymać  wsparcie od 5 000 do 15.000 zł brutto na m.in.  warsztaty, projekcje, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzykę, literaturę, dziedzictwo kulturowe, teatr, film, folklor, ekologię, spotkania z twórcami, media, street art  (wszystkie te działania mogą być realizowane także on-line) – stawiamy na Państwa kreatywność! Pokażcie nam wymiar edukacyjny zaplanowanych działań.

O dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby, które dołączyły do udziału w projekcie w tym roku, także te które brały udział w nim w poprzednich latach, jak i wszyscy zainteresowani  udziałem w projekcie, działający w sferze edukacji i kultury, którzy do tej pory nie mieli styczności z Bardzo Młodą Kulturą.
Ponieważ pandemia spowodowała kilka istotnych zmian, prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zapisami w regulaminie,  który zamieszczamy do pobrania poniżej.
Najważniejsze informacje: zgłoszenia należy wysyłać w terminie od  14.05.2020 r. do 15.06.2020 r. (do godz. 23.59) wyłącznie drogą elektroniczną na adres:  bmk2.ck@gmail.com. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 22.06.2020 r., natomiast zwycięskie projekty mogą być realizowane już od 01.07.2020 r. do 18.10.2020 r.
Informacji udziela: Sylwia Błaut-Kowalczyk, e-mail: s.blaut@ck.przemysl.pl, tel 537 808 553

Uwaga! Realizowane inicjatywy powinny uwzględniać obecną sytuację  związaną z pandemią koronawirusa, która jest dynamiczna. A jej realizatorzy zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących  wytycznych Ministerstwa Zdrowia związanych z COVID-19.

Skip to content