Pierwsze spotkania informacyjne za nami

Pierwsze spotkanie informacyjne odbyło się w środę, 12 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.  Spotkanie poprowadziła  koordynatorka  Sylwia Błaut-Kowalczyk, która informowała o  założeniach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021,  o zasadach uczestnictwa, ujętych w regulaminie oraz o warsztatach, które będą realizowane podczas tegorocznej edycji.

Drugie spotkanie odbyło się w Tarnobrzeskim Domu Kultury 13 lutego. Wśród uczestników znalazły się osoby nam już znane z poprzedniego roku realizacji BMK m. in. Wojciech Ramus z Fundacji „Teatr Wyobraźni”, który realizował projekt w Bieszczadach. Opowiedział on uczestnikom o swoich doświadczeniach związanych z BMK na Podkarpaciu. Stanowiło to na pewno formę promocji, a także zachęciło osoby, które dopiero teraz postanowiły do nas dołączyć.

Ci, którzy nie zdążyli spotkać się z nami w Lubaczowie i Tarnobrzegu, mają jeszcze szanse na udział w spotkaniach organizowanych w Jaśle, Łańcucie, Sanoku i w Przemyślu. Terminy i adresy instytucji znajdziecie tutaj.

Fot. Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, Bernadetta Januła, Michał Jakóbczyk