Bardzo Młoda Kultura

Kolejne spotkania informacyjne

19 lutego br. po raz pierwszy  gościliśmy z Projektem BMK w Jasielskim Domu Kultury. Pozyskaliśmy nowa grupę „kulturalnie zakręconych” uczestników. Liczymy, że na stałe  wpiszą się w nasze działania projektowe. Wśród uczestników byli nauczyciele, animatorzy kultury, muzycy , a nawet poeci. Koordynatorka Programu Sylwia Błaut-Kowalczyk  przedstawiła im ogólne zasady naboru, cele oraz harmonogram tegorocznej edycji  na Podkarpaciu.

Podobny przebieg miało spotkanie 20 lutego br. w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie, gdzie odbyła się również ciekawa rozmowa z zainteresowanymi BMK osobami, które na co dzień związane są z oświatą i kulturą. Podczas spotkania omówiliśmy regulamin, zaprosiliśmy do udziału w bezpłatnych warsztatach. Aby zachęcić  do udziału w konkursie grantowym zostały przedstawione działania zrealizowane w ubiegłym roku. Miedzy innymi  pani Sylwia Kozak  z Chmielnika, która realizowała projekt pn.  „Urban sketching”,  dzieliła się swoim doświadczeniem nabytym w trakcie realizacji projektu i gorąco polecała udział w programie.

Spotkanie informacyjno-sieciujące w Sanockim Domu Kultury, które odbyło się 25 lutego, podobnie jak wcześniejsze, miało na celu przekazanie uczestnikom kompleksowej informacji na temat założeń projektu.

Poniżej zdjęcia z tych spotkań autorstwa Bernadetty Janduły

Skip to content