Bardzo Młoda Kultura

Aktualności

Wypełnij ankietę

Jesteś pracownikiem instytucji kultury, twórcą kultury lub jej odbiorcą? To zapraszamy serdecznie do wypełnienia anonimowo ankiet, które posłużą do realizacji badań diagnostycznych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura w województwie podkarpackim.

Czytaj dalej »

EKO stroje gotowe!

Za nami ostatni warsztat w ramach projektu “Razem tworzymy kreatywny świat”. Tym razem dzieci tworzyły piękne stroje z recyklingu, na uczestników czekało wiele różnorodnych materiałów, wystarczyło wybrać odpowiednie rzeczy i… postawić na kreatywność.

Czytaj dalej »

Stuk, puk, stuk puk…

Dźwięk stukania młotkiem roznosił się po całym budynku podczas warsztatów w Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego w Chmielniku, które odbyły się 14 września 2020r.

Czytaj dalej »

W Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowie

Projekt ,,Lasoskie korzenie” nabrał tempa. Większość zadań została już zrealizowana. 14 września uczestnicy projektu mieli okazję sprawdzić i utrwalić swoją wiedzę na temat kultury regionalnej, bo odwiedzili Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Czytaj dalej »

Podróż ze smakiem

„Dzisiejsze wasze tworzenie ma smakować!” – to główna zasada warsztatów, które odbyły się w zagrodzie “W Międzyczasie” w Cieplicach. Uczestnicy warsztatów cały czas zaskakują kreatywnością i artystycznymi pomysłami.

Czytaj dalej »
Skip to content