Bardzo Młoda Kultura

Aktualności

Wypełnij ankietę

Jesteś pracownikiem instytucji kultury, twórcą kultury lub jej odbiorcą? To zapraszamy serdecznie do wypełnienia anonimowo ankiet, które posłużą do realizacji badań diagnostycznych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura w województwie podkarpackim.

Czytaj dalej »

Piszą o nas…

W tygodnikach “Korso Podkarpackie”, “Sztafeta” i “Życie Podkarpackie” ukazała się informacja o realizacji tegorocznej edycji Programu “Bardzo Młoda Kultura Podkarpackie”.

Czytaj dalej »

Lasoskie korzenie – czas na podsumowania

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który zmontował Łukasz Sędyka – koordynator ,,Lasoskie korzenie”. Ponieważ nie mogło odbyć się uroczyste podsumowanie, na którym mieli spotkać się uczestnicy projektu, prowadzący warsztaty i zaproszeni goście, niech ten krótki film przedstawiający migawki z warsztatów, będzie formą podsumowania.

Czytaj dalej »

“Zwierzobziki” – podsumowanie

Projekt “Zwierzobziki – oczami dziecięcej wyobraźni” realizowany był przez Centrum Edukacji Plastycznej przy Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu na kanwie ilustrowanego tomiku limeryków Jerzego Dunin-Karo, wybitnego artysty związanego z Przemyślem. Projekt artystyczno-edukacyjny składał się z warsztatów kreacji słowa i powiązanych z nimi warsztatów plastycznych.

Czytaj dalej »
Skip to content