Bardzo Młoda Kultura

24 września godz. 15.00 – 17.00​

Animator Kultury w świecie nowych mediów

Chcesz zadać pytanie na żywo?
Otwórz film na stronie YouTube, zaloguj się i skorzystaj z czatu!

Podczas pierwszego swojego webinarium znana rzeszowska dziennikarka Bernadeta Szczypta podejmie próbę odpowiedzi na kilka bardzo ważnych pytań, m.in. po co animatorowi kultury Facebook, Instagram, prasa, radio i telewizja, czy jak odnaleźć się w mediach tradycyjnych, jak pisać czy mówić. Opowie także kiedy i w jaki sposób korzystać z mediów społecznościowych.

PROWADZĄCA:

Bernadeta Szczypta – politolożka, dziennikarka, działaczka społeczna. Od 20 lat dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów. Prowadzi audycje na żywo, z udziałem zaproszonych gości oraz słuchaczy. Wierzy, że każdy może dobrze wypaść przed mikrofonem i kamerą, wystarczy dobrze się do tego przygotować. Poza pracą wspiera działania, które pomagają ludziom uwierzyć w siebie. Współpracuje z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, prowadząc dla nich zajęcia z wiedzy obywatelskiej, warsztatu dziennikarskiego oraz autoprezentacji. Z podobną tematyką zapoznaje studentów i uczniów oraz organizacje pozarządowe. Kibicuje wolontariuszom oraz wszelkim działaniom obywatelskim, szczególnie w lokalnych społecznościach. Miłośniczka literatury faktu, biegania, Francji, Roztocza i Bieszczad oraz ….. polityki.